Pojawiły się nowe fakty w sprawie 22bet. Być może już za kilka dni ten bukmacher będzie legalny w Polsce!

22bet legalny w Polsce już za kilka dni?!
22bet legalny w Polsce już za kilka dni?!

Czy 22bet jest legalny w Polsce?

22bet jeszcze do niedawna posiadał stronę internetową, na którą bez najmniejszego problemu mogli wchodzić gracze z naszego kraju. Wydawało się, że będzie to jeden z tych podmiotów za bardzo nieprzejmujących się obowiązującymi u nas przepisami. Na początku listopada stało się jednak coś, czego raczej mało kto się spodziewał – firma ogłosiła chęć otrzymania licencji na prowadzenie działalności w Polsce!

Teraz wydaje się, że pojawiły się pierwsze konkrety w tej sprawie. Co ciekawe, 22bet informuje, iż licencję może otrzymać w ciągu 10 dni. Czy to w ogóle możliwe? Do końca nie wiadomo, ponieważ firma informuje, że zainteresowana jest zgodą AAMS. Problem w tym, że jest to licencja obowiązująca… we Włoszech.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Niestety, na ten moment trudno powiedzieć, co właściwie 22bet ma w planach. Pojawi się 22bet Polska z licencją czy też nie? Mamy nadzieję, że wkrótce dowiemy się na ten temat czegoś więcej, chociaż trzeba przyznać, iż rzekome 10 dni do otrzymania licencji wydaje się nieco podejrzane.

Przypominamy, że na dzień 16 listopada 2020 w Polsce znajduje się 20 legalnych bukmacherów. Ostatni z nich, to jest BetX, licencję otrzymał pod koniec października. Wkrótce natomiast może ruszyć portal bukmacherska o nazwie Mr Bet!

Chcesz grać legalnie już teraz? Sprawdź aktualną ofertę na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

1 / 5. Ocen: 1