Start Ekstraklasy sezonu 2018/19 zaplanowany jest na 20 lipca. Czy jest możliwe obstawianie meczów z polskiego podwórka całkowicie bez podatku?

Obstawianie Ekstraklasy bez podatku!
Obstawianie Ekstraklasy bez podatku!

Firma bukmacherska Totolotek ma dla swoich graczy specjalną ofertę na obstawianie Ekstraklasy. Wystarczy postawić kupon za co najmniej 20 PLN z meczami z najlepszej polskiej ligi, a stawka 12% opłaty od wniesionej stawki nie będzie obowiązywać!

Oferta dostępna jest tylko na stronie www.Totolotek.pl. Mogą skorzystać z niej osoby, które są zarejestrowane u tego bukmachera. Chcesz wpisać przy zakładaniu konta jakiś kod promocyjny? Obecnie aktywny jest: BETONLINE.

W piątki oferta bez podatku różni się od tej na weekendy. Przede wszystkim- w liczbie zdarzeń na kuponie wymaganych do kwalifikacji. Na początku weekendu nie ma pod tym względem żadnych ograniczeń, natomiast w pozostałe dni trzeba na kuponie mieć co najmniej trzy typy, oczywiście również te związane z meczami Ekstraklasy.

ekstraklasa kursy

Bukmacher Totolotek organizuje wiele akcji promocyjnych na piłkę nożną i nie tylko. Warto być na bieżąco – zapiszcie się do powiadomień z naszego portalu, a obiecujemy, że otrzymacie newsy o wszystkich najistotniejszych zmianach i ofertach dostępnych dla klientów Totka!

Oferta bez podatku obowiązuje nie tylko na stronie internetowej bukmachera, ale także w wersji mobilnej, przeznaczonej na telefony komórkowe.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0