ForBET jest jednym z najszybciej rozwijających się bukmacherów na polskiej scenie bukmacherskiej. Choć powstał w 2016 roku, co czyni go również jednym z najmłodszych, prężnie zdobywa rynek nie tylko stale otwieranymi punktami stacjonarnymi, ale też regularnym poszerzaniem swojej oferty – nie tylko pod względem!

Forbet TVbet - legalne karty online na pieniądze
Forbet TVbet – legalne karty online na pieniądze

Gry karciane w forBET – czym są?

Gry karciane w forBET to nowa usługa, która – jak sama jej nazwa sugeruje – pozwala na typowanie gier karcianych. Te rozgrywają się na żywo i możemy dołączyć do nich o dowolnej porze, w dogodnym dla nas momencie. Jako że jedno rozdanie zamyka się w obrębie kilku minut, szybko możemy dołączyć do nowego.

Gry karciane są symulacjami, co oznacza, że nie bierzemy w nich bezpośredniego udziału, ale też nie gra w nie żaden prawdziwy gracz. Nad ich przebiegiem czuwa za to krupier (zazwyczaj w postaci pięknej kobiety), który rozdaje karty na pola odpowiadające owym graczom. Z naszej perspektywy całość przypomina więc wirtualne rozgrywki, które obserwujemy i na bieżąco obstawiamy – z tym, że tutaj nad całością nie czuwa komputer, a prawdziwy człowiek.

bonus bez depozytu za darmo
Polski bukmacher STS – bonus 29 PLN bez depozytu

Choć forBET jest podmiotem zajmującym się operowaniem zakładami w obrębie jego usługi gier karcianych, za jej dostarczanie odpowiedzialne jest TV Bet. Sam buk nie ma więc wpływu na przebieg i wynik gier, gdyż jest odpowiedzialny za inne aspekty całości.

ForBET TVbet – przegląd dostępnych gier

Jako że gry karciane w ofercie forBET są stosunkowo nową usługą, obecnie można brać udział w zaledwie trzech z nich. Bukmacher zadbał jednak o wybór tych zdecydowanie najpopularniejszych, o których w swoim życiu słyszał już każdy z nas. Poniżej przedstawiamy opis każdej z nich, z naciskiem na elementy, na które musimy zwrócić uwagę przy ich obstawianiu.

Wojna w grach karcianych forBET

Wojna jaka jest, każdy wie. Najstarsza z gier karcianych znana jest każdemu doskonale, chociażby z dzieciństwa – a w nowej usłudze forBET rozgrywa się na dokładnie takich samych zasadach. Bierze w niej udział dwóch uczestników (jednym jest krupier), którzy dostają po jednej karcie – wygrywa ten, który będzie miał kartę o wyższej wartości. Jeżeli te są takie same, dochodzi do wojny – ta jest tutaj wynikiem remisowym. Cała rozgrywka sprowadza się do dwóch etapów – pierwszy zakłada przyznanie graczowi jednej karty, drugi – przyznanie jej krupierowi.

Karty online w Forbet
Karty online w Forbet

Wojnę typować możemy przed każdym z wyżej wymienionych etapów, przy czym głównymi opcjami są te w modelu 1X2 (na wygraną któregoś z uczestników lub remis). Przed każdym z etapów można także obstawić wygrywający układ (rodzaj karty – pik, karo, trefl lub kier) albo kolor karty, która pojawi się w jego trakcie.

Poker w grach karcianych forBET

Najbardziej znaną odmianą Pokera, najpopularniejszej gry karcianej na świecie, jest Texas Hold’em Poker. To właśnie na jego zasadach rozgrywa się każde rozdanie Pokera w ramach gier karcianych forBET. Bierze w nich udział sześciu graczy, a wygrywa ten, komu uda się ułożyć najwyższy wartością układ (z ich listą można, a nawet powinno się zapoznać na stronie z zakładami). Całość zamyka się w obrębie czterech etapów: na pierwszym wszyscy gracze pozyskują dwie unikalne karty dla siebie. Na drugim trzy karty wspólne trafiają na stół – można już tworzyć pierwsze układy i eliminować występowanie niektórych z nich. Trzeci i czwarty etap zakładają dołożenie po jednej karcie do puli wspólnych.

Pokera typować możemy przed każdym z etapów, ale i przed rozpoczęciem całego rozdania. Mamy dwie opcje: wskazanie zwycięzcy spośród sześciu graczy, albo nie zwracanie na to uwagi i wytypowanie zwycięskiego układu.

Blackjack w grach karcianych forBET

Blackjack jest grą karcianą, którą zna i uwielbia każdy, a która w usłudze forBET cieszy się największym zainteresowaniem. Jej zasady są proste – wygrywa gracz, którego karty będą miały wartość punktową jak najbardziej zbliżoną liczbie 21. Jak można łatwo wywnioskować, każdej karcie odpowiada odpowiednia ilość punktów. Działa to następująco:

  • Karty od 2-10 dają tyle punktów, ile wynosi ich wartość.
  • As daje 1 punkt.
  • Walet daje 2 punkty.
  • Królowa daje 3 punkty.
  • Król daje 4 punkty.

Choć as jest najniższą kartą, potrafi też być… najmocniejszą. Wystarczy, że w pierwszej rundzie któryś z uczestników rozgrywki będzie miał dwa asy – to tak zwany „złoty punkt”, który zagwarantuje mu wygraną. Rozgrywka w Blackjacku może składać się nawet z pięciu faz – wszystko zależy od przebiegu każdej z nich. Kończy się bowiem tylko wtedy, gdy obaj gracze mają powyżej lub równo 17 punktów, albo też któryś z nich przekroczy 21 (wtedy automatycznie przegrywa). W pierwszej fazie każdy z graczy otrzymuje po dwie karty. Jeśli nie dojdzie do żadnej z powyższych sytuacji, krupier dokłada im po jednej – aż do momentu, kiedy każdy z nich będzie posiadał ich 5 (chyba, że rozdanie zakończy się wcześniej).

Obstawianie Blackjacka pozwala nam na skorzystanie z wielu opcji. Te główne zakładają wskazanie zwycięzcy lub wyniku remisowego. Można też wybrać, ile kart będzie potrzebne do rozstrzygnięcia (od 2 do 5), albo też ile punktów będzie posiadał ten, który wygra. Możliwe też jest wskazanie tak zwanego busta lub jego braku. Bust to sytuacja, w której gracz przegrywa po przekroczeniu 21 punktów, o czym mówiliśmy już wcześniej.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0