Freak fighty to wydarzenia, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Jakie pojedynki czekają nas na FAME MMA 5? Sprawdzamy kursy, kiedy gala i gdzie obstawiać ten event!

FAME MMA 5 freak fighty. Kto walczy i z kim? Kiedy gala, gdzie obstawiać?
FAME MMA 5 freak fighty. Kto walczy i z kim? Kiedy gala, gdzie obstawiać?

FAME MMA 5 zakłady przez internet

26 października o godzinie 20 rozpocznie się przygotowana dla kibiców FAME MMA 5 transmisja. Oczywiście, chętni mogą też wybrać się do Ergo Areny, by tam oglądać na żywo to, co dzieje się w oktagonie.

Organizatorzy zapowiadali duże wydarzenie i sporo ciekawych walk i mówili prawdę w stu procentach. Rzeczywiście karta walk FAME MMA 5 bogata jest w znane nazwiska świata internetu.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Po raz kolejny do ringu FAME MMA wejdzie siostra Godlewska. W main evencie wystąpi za to Marcin Najman i Bonus BGC. Kursy na tych uczestników gali i nie tylko znaleźć można na LvBET.pl!

Kto walczy na FAME MMA 5 w październiku 2019?

Kto z kim walczy na FAME MMA 5? Oto szczegółowa rozpiska walk, która pokazuje wszystkie pary, jakie są na ten moment znane:

  • Bonus BGC vs. Marcin Najman
  • Marcin Malczyński vs. Marek „Adbuster” Hoffman (o pas wagi średniej)
  • Marek „Lord Kruszwil” Kruszel vs. Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski (super freak fight)
  • Szymon „Isamu” Kasprzyk vs. Marcin „Rafonix” Krasucki
  • Dawid Malczyński vs. Tomasz Olejnik (o pas wagi półśredniej)
  • Ewelina „Ewelona” Kubiak vs. Monika „Esmeralda” Godlewska
  • Kamil „Kasti” Stępiński vs. Krystian „Krycha” Wilczak
  • Kamil „Hassi” Hassan vs. Oleh Riaszeńczew
walki fame mma 5
walki fame mma 5

Z racji tego, że podane wyżej pojedynki na pewno będą cieszyć się dużym zainteresowaniem, warto przemyśleć obstawianie jak najszybciej i też na bieżąco przyglądać się dostępnym promocjom bukmacherskim.

Wkrótce na łamach naszej strony pojawią się inne wpisy dotyczące FAME MMA 5 i związanych z tym wydarzeniem zakładów bukmacherskich!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0