Masz konto u bukmachera Forbet? W tę środę, czyli 10 lipca, możesz odebrać do 500 PLN bonusu za jeden depozyt. Jak dokładnie to wygląda, co jest potrzebne? Zobacz szczegóły już teraz!

Forbet daje klientom 500 PLN. Środowy bonus reload!
Forbet daje klientom 500 PLN. Środowy bonus reload!

Forbet bonus dla graczy

W ramach środowej promocji legalny bukmacher Forbet daje graczom specjalny bonus w wysokości 50% wartości przelewu. Wpłacając 200 PLN, otrzymuje się 100 PLN i tak dalej, i tak dalej.

Nie ma niczego skomplikowanego w całej tej promocji. Wszystko sprowadza się do wpłacenia minimum 20 PLN na konto typerskie. A teraz uwaga – obrót wymagany przez Forbet wynosi zaledwie x1!

forbet kod promocyjny
forbet kod promocyjny

Jeżeli chcesz wypłacić bonusowe środki, wystarczy, że zagrasz całą kwotę jeden raz na jednym kuponie. Pozostaje więc wybrać typ dnia i gotowe! Oczywiście, możesz zagrać albo SOLO, albo AKO – to już wszystko zależy wyłącznie od ciebie!

Premia za depozyt w Forbet Online!

Osoby, które jeszcze nie są zarejestrowane w Forbet, cały czas mają prawo do tego, by odebrać bonus powitalny. Wynosi on nawet 2000 PLN za trzy pierwsze wpłaty i ekstra 50 PLN jako freebet!

Przypominamy, że serwis do obstawiania daje także możliwość do korzystania z usługi mecze online Forbet. Dzięki niej możliwe jest darmowe oglądanie transmisji z wielu wydarzeń sportowych!

Przypominamy, że opisywana oferta specjalna ważna jest tylko w dniu 10 lipca. Jeżeli nie odbierzesz bonusu w tę środę, w późniejszym czasie nie będziesz miał już takiej możliwości!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0