Jakie bonusy powitalne na styczeń 2019 przygotowali legalni bukmacherzy w naszym kraju? Przyjrzyjmy się bliżej aktualnym ofertom!

Bonusy powitalne Styczeń 2019
Bonusy powitalne Styczeń 2019

Bonusy bukmacherskie na start

Każdy nowy gracz zarejestrowany u bukmachera online może zazwyczaj odebrać bonus powitalny dla „świeżych” klientów. Tak zwane premie na start są niezwykle popularne i trudno się dziwić, że już dzisiaj typerzy pytają się o styczeń 2019

Na ten moment nie wiadomo jeszcze dokładnie, jakie oferty przygotują bukmacherzy na nowy rok. Na pewno bonusy powitalne 2019 będą musiały być atrakcyjne, by zachęcić nowych klientów do rejestracji od samego początku nowego roku. 

Jeżeli chcecie bliżej przyjrzeć się temu, co będzie można znaleźć na stronach do obstawiania, może przydać się wam porównywarka bukmacherów 2019. Oczywiście, jest to jedno z kilku dostępnych narzędzi pozwalających na zgarnięcie atrakcyjnych premii, które najlepiej pasują do naszych preferencji. 

Na pewno nadal w styczniu aktywny będzie limitowany kod promocyjny LvBET, który możecie wykorzystać w każdej wolnej chwili. Jeżeli nie macie konta u tego bukmachera, założycie jest na stronie, wpisując w odpowiedniej rubryce hasło bonusowe „BETONLINE„. 

Wykorzystałeś już limitowany
kod bonusowy LvBET?

Wystarczy przy rejestracji wpisać „BETONLINE

Bukmacherzy legalni w naszym kraju będą z pewnością ogłaszać coraz to nowsze promocje wraz z końcem roku 2018 i nadejściem nowego. Możecie być pewni, że na łamach naszego portalu pojawi się wiele informacji na temat wszelkiego rodzaju interesujących bonusów.

Interesuje cię szybka rejestracja? Obecnie Fortuna umożliwia założenie konta bez weryfikacji danych. Poniżej znajdziecie odnośnik do strony rejestracyjnej! 


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0