Śledzisz Klubowe Mistrzostwa Świata albo chociaż masz taki zamiar? Środowa promocja od Forbet może cię do tego zachęcić!

Klubowe Mistrzostwa Świata z bonusem w Forbet!

Promocje bukmacherskie w Forbet dostępne są w grudniu w ramach kalendarza adwentowego. Aby korzystać z codziennych ofert, musisz posiadać konto w Forbet, które można założyć w kilka chwil na stronie internetowej należącej do bukmachera. 

Środowa promocja pozwala na zgarnięcie premii za konkretne wydarzenia, które mogą mieć miejsce podczas pierwszego meczu Realu Madryt w Klubowych Mistrzostwach Świata. 

Co należy zrobić, by wziąć udział w akcji Forbetu? Po prostu zagraj kupon do godziny 17.30 i trzymaj kciuki, by spełnił się chociaż jeden z podanych poniżej scenariuszy: 

  • K. Benzema strzeli min. dwie bramki= 30 PLN bonusu
  • S. Ramos otrzyma czerwoną kartkę= 30 PLN bonusu
  • Marcelo asystuje przy bramce= 30 PLN bonusu.

Pamiętaj, że w ciągu dnia (19 grudnia) możesz odebrać maksymalnie jedną premię. Wszystkie dodatkowe środki przyznawane są automatycznie, tak więc nie trzeba się po nie zgłaszać w specjalnych wiadomościach e-mail. 

Oferta nie obejmuje zakładów systemowych, podobnie jak też kuponów, których rozliczenie nastąpi po tej środzie, 19 grudnia.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, pamiętaj, że w trakcie rejestracji możliwe jest podanie kodu promocyjnego, który uprawnia do zdobycia specjalnej premii na start. Mimo że jest to tylko rozwiązanie opcjonalne, być może warto się nad nim porządnie zastanowić? 


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0