Bukmacher Etoto ma dla graczy darmowe 5 PLN w postaci freebetu. Co trzeba zrobić, by go odebrać? Poznaj szczegóły już teraz!

Etoto darmowe 5 PLN. Jak odebrać?
Etoto darmowe 5 PLN. Jak odebrać?

Oferta specjalna dostępna jest tylko w dniu 14 grudnia, to jest w piątek. Nie trzeba się do niej zapisywać, ponieważ jest to akcja dostępna w ramach kalendarza adwentowego z promocjami. 

Etoto daje darmowy bonus bukmacherski każdej osobie, która w trakcie trwania promocji postawi zakład wielokrotny za co najmniej 50 PLN. 

Nie ma żadnych wymogów co do tego, co musi znaleźć się w kuponie objętym promocją. Możesz zatem zagrać na wszystkie wydarzenia sportowe, jakie tylko chcesz!

Oto szczegółowa rozpiska warunków promocji: 

  • Musisz postawić zakład w dniu 14.12.2018 od godziny 00:00 do godziny 23:59
  • Zakład promocyjny musi być rozliczony w czasie podanym powyżej. 
  • Liczą się tylko kupony zagrane za prawdziwe pieniądze. Bonusy nie są brane pod uwagę!
  • Minimalny kurs pojedynczego typu to 1.02
  • Minimalny kurs ogólny kwalifikujący się do oferty to 1.02
  • Kupon musi być rozliczony jako przegrany!

Bonus Etoto nie jest dostępny dla osób, które zagrają kupon zwycięski. Nie można w ciągu dnia otrzymać więcej niż jednego bonusu, którego wartość to dokładnie 5 PLN.

Darmowe 5 PLN można postawić na dowolne wydarzenie znajdujące się w ofercie legalnego bukmachera Etoto. Jeżeli nie macie jeszcze w nim konta, możecie założyć je w każdej wolnej chwili. Poniżej podajemy link do portalu z formularzem rejestracyjnym.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0