Zakładając nowe konto u bukmachera Etoto, możesz odebrać bonus bez wpłaty w wysokości 20 PLN. Skorzystałeś już z tej oferty, a może chcesz poznać jej szczegóły?

Etoto bonus bez wpłaty dla każdego! Odebrałeś 20 PLN?
Etoto bonus bez wpłaty dla każdego! Odebrałeś 20 PLN?

Bonus bez wpłaty w Etoto

Oferta powitalna od Etoto pozwala na zdobycie 20 PLN w formie freebetu za samo założenie konta. Aby skorzystać z tej okazji, wystarczy, że wypełnisz formularz, jaki znaleźć można na oficjalnej stronie bukmachera i następnie przejdziesz pozytywną weryfikację konta.

Etoto ma dla graczy w lutym 2019 aż cztery bonusy powitalne. Po odebraniu 20 PLN gracz może zgarnąć jeszcze łącznie nawet 1020 PLN, a to wszystko w następujący sposób:

  • 200% do 100 PLN za pierwszą wpłatę – odbierasz dwa razy więcej, niż wpłacasz!
  • 100% do 900 PLN – zyskujesz dokładnie drugie tyle, ile przelałeś, ale tym razem możesz zainkasować nawet 900 PLN!
  • 20 PLN freebet – jeżeli przy drugiej wpłacie doładujesz konto kwotą przynajmniej 40 PLN, zgarniesz kolejny Freebet!

Bonusy bez depozytu

Etoto bonus bez depozytu cieszy się ogromnym zainteresowaniem graczy, szczególnie, że nie jest dostępny w regularnej ofercie. Jeżeli nie masz jeszcze konta w tym portalu, być może właśnie teraz nadeszła chwila, gdy powinieneś je założyć!

Każdy nowy gracz ma prawo do odbierania standardowych prezentów, które znaleźć można w akcji „Alert promocyjny”. Na ten moment w każdym tygodniu mamy aż 7 wyjątkowych ofert, którymi warto się zainteresować!

Masz jakieś wątpliwości? Zerknij na przygotowany przez nas materiał, który pomoże ci znaleźć odpowiedź na pytanie, gdzie jest najlepszy bonus bez depozytu!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0