Interesujesz się esportem już od dłuższego czasu? Dowiedz się, gdzie najlepiej obstawiać mecze w CS:GO i nie tylko!

Na jakiej stronie najlepiej obstawiać esport?
Na jakiej stronie najlepiej obstawiać esport?

Zakłady bukmacherskie na esport

Mecze w sporcie elektronicznym cieszą się ogromną popularnością. Jeżeli zaliczasz się do miłośników takich produkcji jak LoL, CS:GO czy Dota 2, na pewno już nieraz chodził ci po głowie pomysł postawienia u bukmachera meczu z jakiegoś turnieju.

Jak informuje nas ranking bukmacherów esport, najlepszą stroną do obstawiania jest na ten moment Totalbet, Fortuna oraz LV BET. Przede wszystkim warto jednak wyróżnić tę pierwszą markę, która dla miłośników elektronicznej rozgrywki przygotowała dedykowany portal!

Jeżeli chcemy zająć się obstawianiem esportu, dobrze jest mieć na jego temat jakiekolwiek pojęcie. Nie musimy być ekspertami, jednak podstawowe zasady powinny być dla nas dobrze znane.

Nie istnieje strona idealna, gdzie typowanie będzie każdemu sprawiało taką samą przyjemność. Warto się z tym liczyć i cierpliwie szukać takiego miejsca, które będzie nas najbardziej zadowalało.

Totalbet bonus bez depozytu

Przy rejestracji w portalu bukmacherskim sprawdzajcie również, jaki bonus powitalny można zgarnąć. Totalbet daje, na przykład, premię bez wpłaty, którą otrzymuje się za samą weryfikację konta! To ciekawa propozycja dla początkujących mających obawy przed inwestowaniem własnych pieniędzy.

Oczywiście, nie tylko wymienione przez nas strony posiadają w ofercie esport. Jeżeli masz już konto u jakiegoś bukmachera, możesz zobaczyć, co takiego pozwala on obstawiać z interesującej cię dziedziny!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.