Zakłady Bukmacherskie Fortuna na Ligę Mistrzów 2018/19 przygotowały specjalną promocję. W pierwszej kolejce tych rozgrywek można zdobyć aż 50.000 PLN! Sprawdźcie, na czym dokładnie polega akcja „Ekspert do potęgi”!

Konkurs bukmacherski Fortuna. 50.000 PLN do wygrania!
Konkurs bukmacherski Fortuna. 50.000 PLN do wygrania!

Jeżeli jesteś już klientem Fortuny, nie potrzebujesz podawać kodu promocyjnego. Pamiętaj jednak, że założenie konta zajmuje chwilę, a pozwala na wygodne obstawianie meczów przez internet, które jest znacznie korzystniejsze, niż typowanie w punktach stacjonarnych.

W ramach promocji Fortuny na pierwszą kolejkę Ligi Mistrzów każdy uczestnik ma szansę na zdobycie nawet 50.000 PLN. W tym celu wystarczy zagrać kupon za 10 PLN, stawiając na 10 z 16 spotkań rozgrywanych w ramach LM.

Nagroda główna trafi do osoby, której uda się poprawnie wytypować wszystkie mecze na kuponie. Oczywiście, premia promocyjna dodawana jest do standardowej wygranej, a nie zamiast niej!

Przypominamy, że każda osoba zarejestrowana w Fortunie ma prawo do oglądania za darmo meczów online. Darmowe transmisje Ligi Mistrzów u tego bukmachera na ten moment nie są jednak dostępne i nie wiadomo, czy w najbliższym czasie się to zmieni.

Uwaga! Promocja „Ekspert do potęgi” ważna jest tylko w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów, ale nie jest wykluczone, że będzie kontynuowana w kolejnych okresach.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0