Rozgrywki Premier League nie zwalniają tempa. W 22. kolejce czeka nas wiele zaciętych pojedynków, a bukmacher Betclic przygotował jackpot, który pozwala na zarobienie nawet 20.000 PLN ekstra!

Piłkarski jackpot od Betclic. 20.000 PLN na Premier League!
Piłkarski jackpot od Betclic. 20.000 PLN na Premier League!

Promocja na Premier League 2020

Rozgrywki angielskiej ekstraklasy potrafią bywać nieprzewidywalne. Właśnie dlatego są uwielbiane przez wielu typerów, którzy dzięki temu mają szansę polować na wysokie kursy bukmacherskie.

Piłkarski Jackpot u bukmachera Betclic to okazja do tego, by sprawdzić się w typowaniu. Dla najlepszych, albo najlepszego, czeka aż 20.000 PLN!

fortuna bonus powitalny za darmo
fortuna bonus powitalny za darmo

Promocja dostępna jest tylko dla osób, które się do niej zapiszą. Nie jest wymagany Betclic kod promocyjny 2020, a jedynie kliknięcie odpowiedniego przycisku w zakładce poświęconej akcji.

Betclic jackpot – 20.000 PLN do wygrania!

W ramach oferty specjalnej zadanie gracza to postawienie kuponu z typami na wszystkie mecze angielskiej ekstraklasy w najbliższej kolejce. Liczą się jedynie zakłady 1, X oraz 2 zagrane za co najmniej 10 PLN.

Dzięki promocji gracz nie tylko może zdobyć podstawową wygraną z kuponu, ale dodatkowo zainkasować 20.000 PLN lub część tej kwoty, gdy zwycięzców będzie kilku. Wszystkie nagrody mają być wypłacone do 14 stycznia.

Uwaga! Tylko oferta pre-match jest w tym przypadku brana pod uwagę. Gracz nie musi stawiać po konkretnych kursach – nie ma w tej kwestii jakichkolwiek progów minimalnych!

Jaki kod promocyjny dostępny jest w Betclic Polska?

Jeżeli ktoś nie posiada darmowego konta na stronie www.Betclic.pl, może założyć je w każdej wolnej chwili. Tym samym będzie mógł wziąć udział w opisywanej przez nas ofercie, a także zgarnąć do 510 złotych cashbacku przy pierwszym kuponie!

Przypominamy, że cały czas dla nowo zarejestrowanych graczy aktywny jest specjalny kod promocyjny KOD510. Dostępny jest on wyłącznie na samym początku przygody bukmacherskiej – później nie można go wpisać!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.