Bukmacher legalny Fortuna ma dla graczy specjalną dokładkę w formie bonusu! W jaki sposób można odebrać 30 złotych na obstawianie meczów online?

Fortuna daje dokładkę dla graczy. Do zdobycia jest 30 zł!
Fortuna daje dokładkę dla graczy. Do zdobycia jest 30 zł!

Fortuna z bonusem. Gracze dostają 30 PLN!

Fortuna bonusowa dokładka jest promocją, jaka przygotowana została z myślą o osobach obstawiających weekendowe mecze piłkarskie. Na czym ona polega, co można w niej zdobyć?

Dokładka to nic innego jak nazwa bonusu do odebrania. Kwota jest stała i wynosi dokładnie 30 złotych. Co bardzo istotne, nie trzeba się do tej promocji zapisywać – wszyscy kwalifikują się automatycznie. Jedyny warunek to postawienie kuponu kwalifikacyjnego.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Do oferty bierze się jedynie kupony zagrane za co najmniej 30 złotych. Zakład musi zawierać przynajmniej jeden mecz z pierwszej ligi piłkarskiej z naszego kraju. Oficjalnie rozgrywki te noszą nazwę Fortuna 1. Liga!

Pierwsza liga z premią. Bukmacher oferuje kasę jako Dokładka!

Wszystkie kupony promocyjne muszą być rozstrzygnięte do dnia 29 września do godziny 23.59. W przeciwnym wypadku konkretny zakład nie jest zaliczany przez bukmachera.

Fortuna promocję organizuje tylko dla osób, które są w niej zarejestrowane. Na szczęście, założenie konta to tylko kilka chwil. Tylko przy zapisywaniu się do bukmachera można wykorzystać kod promocyjnyBETONLINE„.

Aktualny bonus powitalny Fortuna to nawet 1000 PLN do zgarnięcia na start! Zapisanie się do buka trwa kilka chwil i nie jest wymagana natychmiastowa weryfikacja danych!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0