Promocje to coś co lubi każdy gracz. W dzisiejszym zestawieniu przygotowaliśmy dla Was porównanie promocji oferowanych przez dwóch najlepszych zawodników na rynku zakładów bukmacherskich – LVBET i NobleBet. Przyjrzyj się dobrze propozycjom przygotowanym przez operatorów, by znaleźć rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb!

Bonus na start

Zgarnij 3353 od LVBET

LVBET.PL doskonale radzi sobie z promocjami. Nowi gracze mogą zgarnąć aż 3353zł na start, ciesząc się przy tym sporą różnorodnością. Na co może liczyć nowy gracz?

  • 3000zł bonusu od depozytu – w tym 100% do 2000zł od pierwszego depozytu oraz 50% do 1000zł od drugiego depozytu,
  • 333zł na zakład bez ryzyka,
  • 20zł na zakład bez depozytu.

Nie da się ukryć, że kwota przyznawanych bonusów jest naprawdę wysoka. Nikogo nie powinno więc dziwić, że LVBET znajduje się na szczytach list rankingowych.

Zyskaj 2020zł w NobleBet

NobleBet postawił na sprawdzone rozwiązanie, jakim są bonusy od depozytu. Tym samym każdy nowy gracz może liczyć na dodatkowe środki przyznawane w następującym rozkładzie:

  • 2000zł bonusu od depozytu – w tym 100% do 1200zł od pierwszego depozytu, 50% do 600zł od drugiego depozytu, 100% do 200zł od trzeciego depozytu,
  • 20zł za start aplikacji mobilnej.

Nie da się ukryć, że NobleBet stawia na lojalność. Wymuszanie aż trzech wpłat w naszej ocenie jest działaniem poniekąd zachęcającym graczy do pozostania z operatorem na dłużej.

W tym zestawieniu pierwsze miejsce bezspornie należy do LVBET. Zadecydowała o tym nie tylko znacznie wyższa wartość bonusu, ale również jego różnorodność.

Promocje na wirtualki

Dwie dychy na sporty wirtualne

Propozycja LVBET wydaje się ciekawa. Każdy gracz może zgarnąć dodatkowe 20zł zwrotu za przegrane sporty wirtualne o łącznej wartości 100zł. Jeśli wolisz grać bezpiecznie z pewnością powinieneś uwzględnić tę pozycję.

25% za sporty wirtualne

NobleBet zdecydował się pójść inną drogą i naszym zdaniem słusznie. Tutaj bonus w wysokości 20% do 100zł przyznawany jest każdemu graczowi, nie tylko za przegrane zakłady. Nie ukrywajmy, kto typuje z nadzieją na przegraną?

W naszej ocenie w kategorii e-sportu wygrywa NobleBet.pl, który promuje skuteczną grę.

Bonusy warte uwagi

50 PLN od LVBET

Promocja jest ograniczona do miłośników żużla, którzy zdecydują się zakupić karnet na bieżący sezon. Jeśli i tak planujesz śledzić nadchodzące wydarzenia może warto skorzystać z dodatkowej promocji? Każdy, kto prześle zdjęcie lub screen biletu dostanie od LVBET dodatkowe 50 zł.

Top Betbuilder

Promocja przygotowane przez NobleBet polega na postawieniu jak najwyższego kuponu z oferty BetBuilder. 10 pierwszych kuponów z danego tygodnia przystępuje później do rankingu, podczas którego najwyższy może zgarnąć 1000zł. Minimalna stawka dla kuponu to 50zł.

Nie ma co ukrywać, że również w pozostałych promocjach znacznie lepiej wypada NobleBet. W przypadku LVBET długo szukaliśmy propozycji wartej umieszczenia w zestawieniu. Takie wyniki dają nam jasny wniosek. Jak w przypadku większości usług, tam gdzie mamy szansę na lepszy bonus startowy, tam musimy się liczyć z gorszymi promocjami w ofercie. Jakie jest na to rozwiązanie? Załóż konto u obu operatorów.

5 / 5. Ocen: 1