Keno w internecie to szansa na zdobycie aż 2.000.000 PLN. Kiedy odbywają się losowania tej gry? Już teraz można sprawdzić aktualny kalendarz!

Keno losowania. W jakie dni i o której godzinie można wygrać 2.000.000 PLN?
Keno losowania. W jakie dni i o której godzinie można wygrać 2.000.000 PLN?

Keno losowania w internecie

Jeżeli chcemy obstawiać Keno przez internet, przede wszystkim potrzebujemy darmowego konta w Lotto Online. Nie ma się czego obawiać – założenie profilu jest naprawdę proste i polega jedynie na podaniu kilku podstawowych danych na swój temat.

Keno online to propozycja dla tych, którzy chcą możliwie jak najszybciej dowiedzieć się o tym, czy udało i się coś wygrać, czy też nie. Jest to całkowicie przeciwieństwo tych produkcji, gdzie losowania odbywają się raz czy dwa razy w tygodniu.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Keno losowania w internecie startują już o godzinie 6.34. Każdego dnia, czyli nie ma znaczenia czy mowa o poniedziałku, piątku czy niedzieli! Dzięki tak wczesnej porze rozpoczęcia losowań wszyscy mogą być pewni, że zdążą zagrać na swoje ulubione liczby albo zdecydują się na postawienie chybił trafił.

Obstawianie Keno przez internet. Jak grać online?

Ostatnie losowanie Keno online ma miejsce o 23.54. Jeżeli więc nawet nie rano, to na pewno każdy wieczorem znajdzie chwilę, by zagrać kupon. A postawienie jest naprawdę proste!

Przy zawieraniu zakładu w Keno przez internet podajemy ile liczb chcemy wytypować, a także jaka stawka nas interesuje. Jeżeli chodzi o tę drugą sprawę, podstawa wynosi 2 PLN, jednak można dokonać mnożnika, który powiększa wygrane dziesięciokrotnie!

Kiedy losowania Keno?

Keno kalendarz losowań
Keno kalendarz losowań

Tylko w Lotto przez internet można postawić na więcej niż jedno losowanie. Te same liczby można zastosować nawet w 50 kolejnych rundach gry! To wygodna opcja dla osób, które nie mają zbytnio czasu, by pilnować zakładów i stawiać Keno na bieżąco.

Jakby nie patrzeć, Keno w internecie to wygodna i naprawdę dobra alternatywa dla tradycyjnego obstawiania tej gry. Gracze wystawiają tej produkcji pozytywne opinie i chyba nie dzieje się tak bez powodu!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0