Obstawiając dzisiejsze mecze Ligi Europy, nie musisz martwić się o to, że coś pójdzie nie po twojej myśli. Wszystko dzięki najnowszej promocji bukmachera Forbet.

Liga Europy bez pecha. Promocja w Forbet!
Liga Europy bez pecha. Promocja w Forbet!

Zasady zabawy są proste i – co najważniejsze – nie trzeba się do niej w żaden sposób zapisywać. Liczą się tylko kupony zagrane na oficjalnej stronie bukmachera, punkty naziemne Forbet są wyłączone z oferty.

Aby otrzymać zwrot za przegrany kupon, należy zagrać co najmniej siedem meczów po kursie 1,30 lub wyższym. Jeżeli jedno spotkanie okaże się nietrafione, dostaniesz pełny cashback stawki!

Uwaga! Kupon promocyjny musi być zagrany za 49 bądź 99 PLN. Inne stawki nie kwalifikują się do akcji.

Zakłady typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, nie zaliczają się do promocji. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, warto sprawdzić aktualny regulamin dostępny na stronie Forbet.

Przypominamy, że osoby, które nie mają jeszcze konta w Forbet, nadal mogą wpisywać Forbet kod promocyjny. Oferta jest limitowana, dlatego warto skorzystać z niej, dopóki jeszcze jest dostępna.

Każdy z graczy ma prawo do odebrania tylko jednego cashbacku. Zawsze liczy się pierwszy kupon kwalifikacyjny postawiony w okresie trwania promocji.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0