Wszystko wskazuje na to, że platforma o nazwie iLotto będzie jeszcze w roku 2018 umożliwiała Polakom granie w „Totka” przez internet! Czy wiadomo coś więcej na ten temat?

Lotto przez internet w iLotto!
Lotto przez internet w iLotto!

Lotto online w Polsce

Totalizator Sportowy od dłuższego czasu zapowiada wprowadzenie do swojego portfolio usługi Lotto przez internet. Jak podają najświeższe informacje na ten temat, aplikacja do grania kuponów bez wychodzenia z domu ma zadebiutować pod koniec roku 2018.

Pomysłodawcy projektu nie chcą zdradzać zbyt wielu konkretów. Wszystko wskazuje jednak na to, że Lotto online dostępne będzie w pierwszej kolejności na smartfonach poprzez specjalną aplikację. Program ma nosić nazwę iLotto i prawdopodobnie znajdziemy go w Google Play oraz AppStore.

sts freebet 27 pln
Darmowy bonus w STS bez depozytu – Kod: BETONLINE

Gracze mają wielkie oczekiwania wobec najnowszej odsłony Lotto, ale trzeba się jeszcze wstrzymać z wychwalaniem Totalizatora. Może się okazać, że zamiast nowoczesnej platformy godnej XXI wieku otrzymamy coś, co w rzeczywistości wcale nie będzie nas zachęcało do zmiany nawyków w kwestii grania kuponów „Totka”.

Na pewno w internecie Lotto ma ogromne pole do popisu. Potencjał do wykorzystania jest ogromny, ale potrzeba do tego dobrych chęci i ciekawych pomysłów. Jesteśmy przekonani, że tych drugich nigdy nie zabraknie, ale to dopiero połowa sukcesu.

Chcesz obstawiać legalnie już teraz? Sprawdź www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0