Chcesz postawić na swoich faworytów w święta 2018? Upewnij się, czy aby na pewno jego oddział jest otwarty i do której godziny!

Do której czynny bukmacher w święta 2018?
Do której czynny bukmacher w święta 2018?

Legalni bukmacherzy w Polsce działają nie tylko online, ale także w punktach stacjonarnych. Mimo że te drugie są już coraz rzadziej odwiedzane przez graczy, nie brakuje osób szukających informacji na temat ich godzin otwarcia.

Święta 2018 na pewno będą okresem, w którym bukmacherzy nie będą czynni tak samo, jak na co dzień. Wigilia Bożego Narodzenia (24 grudnia) przypada w tym roku w poniedziałek, jednak wszystko wskazuje na to, że większość oddziałów zamknie się godzinę, dwie wcześniej niż w tradycyjne niedziele.

Fortuna bez weryfikacji danych

Jeżeli nic się nie zmieni, bukmacherzy stacjonarni będą 25 grudnia zamknięci. Rzadko kiedy zdarza się sytuacja, w której w ten dzień można zagrać na swoich faworytów w punkcie naziemnym. Oczywiście, nie mowa tu o stronie internetowej, gdzie obstawianie możliwe jest przez całą dobę i to codziennie.

Wyjątkiem w święta 2018 mogą być terminale Forbet. Te znajdują się w najróżniejszych miejscach i nie jest wykluczone, że niektóre z nich będą dostępne dla graczy nawet i 25 grudnia, kiedy to, na przykład, normalnie funkcjonują stacje benzynowe.

Oczywiście, poinformujemy was, gdy tylko któryś z bukmacherów poda oficjalne godziny pracy w dniach 24-26 grudnia 2018. Mamy nadzieję, że nastąpi to jeszcze na kilka dni przed świętami, dzięki czemu gracze będą mieli czas, by szczegółowo zaplanować swoje bukmacherskie poczynania.

Chciałbyś spróbować gry przez internet? Nie ma z tym żadnego problemu, bowiem konto można założyć w każdej wolnej chwili to całkowicie online. W tym celu wystarczy zarejestrować się na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.