Chcesz postawić na swoich faworytów w święta 2019? Upewnij się, czy aby na pewno jego oddział jest otwarty i do której godziny!

Do której czynny bukmacher w święta 2018?
Do której czynny bukmacher w święta 2018?

Bukmacherzy w święta 2019. Gdzie można stawiać mecze?

Legalni bukmacherzy w Polsce działają nie tylko online, ale także w punktach stacjonarnych. Mimo że te drugie są już coraz rzadziej odwiedzane przez graczy, nie brakuje osób szukających informacji na temat ich godzin otwarcia.

Święta 2019 na pewno będą okresem, w którym bukmacherzy nie będą czynni tak samo, jak na co dzień. Wigilia Bożego Narodzenia (24 grudnia 2019) przypada w tym roku we wtorek, jednak wszystko wskazuje na to, że większość oddziałów będzie nieczynna albo godziny pracy będą bardzo mocno ograniczone.

sts kod promocyjny
sts kod promocyjny

Jeżeli nic się nie zmieni, bukmacherzy stacjonarni będą 25 grudnia 2019 zamknięci. Rzadko kiedy zdarza się sytuacja, w której w ten dzień można zagrać na swoich faworytów w punkcie naziemnym. Oczywiście, nie mowa tu o stronie internetowej, gdzie obstawianie możliwe jest przez całą dobę i to codziennie.

Jaki bukmacher czynny w Boże Narodzenie 2019?

Wyjątkiem w święta 2019 mogą być terminale Forbet. Te znajdują się w najróżniejszych miejscach i nie jest wykluczone, że niektóre z nich będą dostępne dla graczy nawet i 25 grudnia, kiedy to, na przykład, normalnie funkcjonują stacje benzynowe.

Oczywiście, poinformujemy was, gdy tylko któryś z bukmacherów poda oficjalne godziny pracy w dniach 24-26 grudnia 2019. Mamy nadzieję, że nastąpi to jeszcze na kilka dni przed świętami, dzięki czemu gracze będą mieli czas, by szczegółowo zaplanować swoje bukmacherskie poczynania.

Fortuna ma bonus na święta 2019. Co można zyskać?

Chciałbyś spróbować gry przez internet? Nie ma z tym żadnego problemu, bowiem konto można założyć w każdej wolnej chwili to całkowicie online. W tym celu wystarczy zarejestrować się na www.eFortuna.pl – proces trwa kilka chwil i nie jest potrzebna w nim natychmiastowa weryfikacja danych!

Na start obecnie do odebrania jest w Fortunie nawet 1000 PLN! Każdy nowy gracz może wpisać przy rejestracji kod promocyjny „BETONLINE„. Dodatkowe premie poza tą główną to 100 PLN jako zakład bez ryzyka oraz 20 PLN ekstra na obstawianie meczów w internecie.

Jak zarejestrować konto na www.eFortuna.pl z kodem promocyjnym? ZOBACZ VIDEO:


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0