Czym są ustawki bukmacherskie? W jaki sposób można je wyszukiwać i czy pozwalają na zarabianie dużych pieniędzy? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w naszym materiale!

Ustawki bukmacherskie. Co to takiego?
Ustawki bukmacherskie. Co to takiego?

Nieraz słyszy się o czymś, co przedstawiane jest jako ustawki bukmacherskie. Co to takiego jest? To nic innego jak ustawione mecze. Sprawa jest prosta do wytłumaczenia, dwie drużyny grają o nich, jedna z nich była dużo słabsza w sezonie i jest na nią wysoki kurs. Piłkarze z tej „lepszej” ekipy stawiają na tych drugich i zdobywają dodatkową „pensję”.

Oczywiście, takie procedery nie są legalne i mało kto o nich wie albo dzieli się wiedzą na ich temat. Niestety, prawda jest taka, że całkowicie nigdy nie uda się ustawek wyeliminować i one nadal raz na jakiś czas się pojawiają na różnego rodzaju forach i tym podobnych.

W jaki sposób szukać dobrych typów na z góry przesądzone spotkania? Nie jest to takie proste, a to wszystko z wiadomych względów.

Raz na jakiś czas na pewno jednak natraficie na ciekawe informacje i powinniście je w odpowiedni sposób wykorzystać (ale wszystko z umiarem i tylko pod warunkiem, że macie do „informatora” jakieś zaufanie!).

Unibet w Polsce w 2019?

Nie możecie wierzyć portalom, których autorzy uważają, że mają pewne informacje na temat układów piłkarskich. Jeżeli nawet taki ktoś istnieje, nie chce nam się wierzyć, by swoją wiedzę podawał w internecie… i to bez względu czy za pieniądze, czy za darmo! 😉

Obstawiaj niskie ligi z Polski i nie tylko na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0