Bukmacher legalny Fortuna przygotował dla graczy 10 PLN bonusu, który można odebrać za obstawianie ostatniej kolejki Ekstraklasy. Chcesz zgarnąć tę premię?

Fortuna daje 10 PLN. Czas na ostatnią kolejkę Ekstraklasy!
Fortuna daje 10 PLN. Czas na ostatnią kolejkę Ekstraklasy!

Obstawianie ligi polskiej. Bonus

Oferta jest dostępna dla każdego, kto jest zarejestrowany na oficjalnej stronie Fortuny. Co bardzo ważne, można skorzystać z niej tylko w aplikacji mobilnej – przenośna, a także tradycyjna strona internetowa nie są brane pod uwagę.

W ramach akcji opisywanej w tym wpisie do zdobycia jest 10 PLN w formie punktów lojalnościowych. Gracz musi zagrać jedynie dwa kupony LIVE na mecze Ekstraklasy w ostatniej kolejce, by odebrać dodatkowe środki.

ekstraklasa kursy bukmacherskie
ekstraklasa kursy bukmacherskie

Ekstraklasa mecze online

Promocja rozpoczyna się w dniu 18 maja, a kończy dzień później. Możesz w trakcie jej trwania obstawiać także inne mecze z innych rozgrywek poza polską ekstraklasą. Kto wie, może zainteresuje cię jakiś typ dnia z pierwszej ligi?

A jeżeli jeszcze nie masz konta u bukmachera Fortuna, możesz je założyć w każdej wolnej chwili przez internet. Wszystko, co należy zrobić, to dokonać rejestracji konta na stronie Fortuny.

Uwaga! Cały czas aktywny jest Fortuna kod bonusowy. Wystarczy wpisać przy rejestracji słowo „BETONLINE„, by zgarnąć ponad 1000 PLN w formie premii powitalnej!

Punkty stacjonarne bukmachera nie są liczone do tej oferty. Dodatkowe środki przyznane zostaną odpowiednim osobom w dniu 20 maja.

fortuna bonus powitalny za darmo
fortuna bonus powitalny za darmo

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0