Bukmacher Forbet przygotował dla graczy konkurs typerski na mecze Ekstraklasy. Do zdobycia jest wiele cennych nagród, w tym ta najgłówniejsza, czyli 100.000 PLN w gotówce!

Konkurs typerski na Ekstraklasę w Forbet!

Oferta specjalna Forbet jest dostępna dla wszystkich osób, które są zarejestrowane na stronie www.iForbet.pl. Obowiązuje tylko i wyłącznie na mecze Ekstraklasy – chodzi o zakłady na dokładne wyniki meczów!

Do konkursu nie kwalifikują się kupony za mniej bądź więcej niż 10 PLN!

Rodzaj nagrody zależy od tego, ile dokładnych wyników meczów uda się graczowi wytypować. Do zdobycia są następujące fanty:

  • 100.000 PLN w gotówce za 6 z 8 prawidłowych typów
  • Nowy iPhone 8 za 5 z 8 poprawnych typów
  • 500 PLN bonus na konto bukmacherskie za 4 z 8 poprawnych typów

To nie jest jedyny konkurs, jaki przygotował bukmacher z Polski na inaugurację rozgrywek Ekstraklasy. W Totolotku możliwe jest obstawianie Ekstraklasy bez podatku, a LV BET przygotował darmowe 50 PLN za karnet na mecze!

obstawianie ekstraklasy 2018

Bonus 500 PLN, jaki można otrzymać w promocji Forbet, podlega warunkowi czterokrotnego obrotu. W regulaminie oferty znaleźć można szczegóły dotyczące warunków, jakie należy spełnić, by móc wypłacić otrzymaną premię.

Jeśli więcej niż jedna osoba wytypuje w jednej kolejce minimum 6 dokładnych wyników, nagroda zostanie podzielona między nich. Czyli dla dwóch graczy będzie to po 50.000 PLN, a dla czterech – po 25.000 PLN.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0