Jakie są najlepsze kody bonusowe na rok 2020? Co można wpisać przy rejestracji w STS, Betclic, Betfan czy Fortuna? Sprawdzamy i informujemy zainteresowanych typerów!

Najlepsze kody bonusowe 2020. STS, Betclic, Betfan, Fortuna. Co wpisać, by dostać bonus?
Najlepsze kody bonusowe 2020. STS, Betclic, Betfan, Fortuna. Co wpisać, by dostać bonus?

Najlepsi bukmacherzy. Kody promocyjne 2020

Nie ma w Polsce bukmachera, który nie oferowałby graczom na start bonusu powitalnego. Problem w tym, że nie wszyscy znają kody promocyjne 2020, a tym samym nie mają możliwości otrzymania największej premii z możliwych.

Jakie są najlepsze kody bonusowe 2020? Oczywiście, że takie, które dają najwięcej i to po możliwie najkorzystniejszych warunkach. Przygotowaliśmy dla was zestawienie tych firm, gdzie do zdobycia są zarówno bonusy bez depozytu, jak i premie za wpłaty lub zwroty środków.

fortuna bonus powitalny za darmo
fortuna bonus powitalny za darmo

Jaki kod bonusowy u bukmachera wpisać?

Najpopularniejszym kodem promocyjnym w roku 2020 jest i bez wątpienia będzie ten od marki STS. Na stronie www.STS.pl można przy rejestracji wykorzystać kod BETONLINE, który na start daje 29 PLN bez wpłaty i nawet 1200 PLN przy przelewie numer jeden.

Jeżeli chcemy wykorzystać kod na bonus u bukmachera STS, wystarczy, że wykonamy kilka prostych kroków. Wszystkie z nich zaprezentowane zostały na poniższym filmiku wideo!

Jak wykorzystać kod BETONLINE na www.STS.pl? ZOBACZ VIDEO:

Specjalnie na rok 2020 przygotowany też został Betclic kod promocyjny na www.Betclic.pl. W przypadku tego bukmachera hasło bonusowe brzmi KOD550, a osoby, które je wpiszą mogą liczyć na bonus w postaci zwrotu w razie przegranej.

Cashback w Betclic wynosi dokładnie 550 złotych lub mniej. Ofertę specjalną można wykorzystać tylko w sytuacji, gdy jeszcze do tej pory nie korzystało się z żadnej promocji przygotowanej przez Betclic Polska.

Betfan, Fortuna kod promocyjny 2020

Na stronie www.Betfan.pl też gracze mają co odbierać! Dla nowych klientów przygotowano kod promocyjny BETFAN, a dzięki niemu do zgarnięcia jest 100 złotych jako zakład bez ryzyka i nawet 3000 PLN na późniejsze obstawianie!

Nie zapominajmy też o Fortunie. W popularnym portalu typerskim www.eFortuna.pl na graczy czeka premia 20 zł na start i nawet 1000 złotych w późniejszym czasie, czyli po pierwszej wpłacie.

Kod promocyjny w Fortunie brzmi BETONLINE i może być wykorzystany jedynie przy zapisywaniu się do bukmachera.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.