Rejestracja u legalnego bukmachera bez weryfikacji danych? Tak, jest to możliwe i to nawet w przypadku tak znanej marki jak Fortuna! Sprawdźcie, jak to działa w praktyce!

Fortuna bez weryfikacji danych
Fortuna bez weryfikacji danych

Legalny bukmacher Fortuna to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych stron do obstawiania meczów w naszym kraju. Do niedawna rejestracja konta na niej wymagała od nas przesłania skanu dokumentu tożsamości, czyli dowodu osobistego bądź paszportu. Wszystko zmieniło się na początku grudnia 2018.

Konto tymczasowe Fortuna to znakomita propozycja dla osób, które chcą jak najszybciej założyć konto bukmacherskie, a sprawami weryfikacji zająć się później. Opisywany portal daje na to dokładnie 28 dni, czyli wystarczająco dużo, by zorganizować się oraz sprawdzić, co dokładnie można znaleźć w ofercie.

Gdzie obstawiać mecze bez rejestracji?

Do tego typu rejestracji nie jest wymagany żaden specjalny kod promocyjny. Wystarczy w formularzu zaznaczyć odpowiednią opcję i w zasadzie na tym nasze zadanie się kończy.

Największe zalety konta tymczasowego:

  • Możliwość obstawiania w ciągu kilku sekund od rejestracji
  • Brak problemów z wpłatami
  • Weryfikacja możliwa dopiero po 28 dniach
  • Dostęp do wszystkich funkcji bukmachera

Największe wady konta tymczasowego: 

  • Nie można wypłacić środków
  • Maksymalny depozyt 5000 PLN łącznie

Nie wiadomo, czy Fortuna będzie cały czas oferować konto tymczasowe, ale jesteśmy przekonani, że raczej tak będzie. Do tej pory taka opcja dostępna była tylko i wyłącznie w Totalbet.

Miejmy nadzieję, że bukmacherzy dostrzegą ten trend i zaczną wprowadzać coraz to nowsze możliwości, które pozwolą graczom na wygodniejsze obstawianie zgodnie z przepisami!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0