PZBuk.pl to portal do obstawiania meczów od Cherry Online Polska, który wystartował w październiku 2018 roku. Jaki bonus powitalny można w nim zgarnąć i co jest do tego potrzebne?

Bonus powitalny na PZBuk.pl. Jak go odebrać?
Bonus powitalny na PZBuk.pl. Jak go odebrać?

Zakłady bukmacherskie PZbuk

Firma bukmacherska PZBuk to inaczej Polskie Zakłady Bukmacherskie. Już od pewnego czasu mówiło się o tym, że Cherry Online nie wskrzesi w naszym kraju strony ComeOn, natomiast postanowi przygotować zupełnie nową markę.

W chwili obecnej strona oficjalna PZBuk pozwala na obstawianie wydarzeń sportowych prematch oraz live. Gracze bukmachera nie mają możliwości grania w tak zwane Wirtualne Sporty czy korzystania z innych, nieco bardziej innowacyjnych produktów bukmacherskich.

sts freebet 27 pln
Darmowy bonus w STS bez depozytu – Kod: BETONLINE

PZBuk bonus powitalny

Nowy legalny bukmacher w naszym kraju ma dla graczy na start bonus w wysokości 50 PLN. Odbiera się go w formie darmowego zakładu, czyli takiego, który nie jest obarczony żadnym ryzykiem. W przypadku wygranej zachowujemy zyskane środki, a gdy przegramy, po prostu tracimy nie swoje pieniądze.

Bonus powitalny PZBuk nie należy do najwyższych na rynku. Trudno przewidywać, by mógł skusić wielu graczy, biorąc pod uwagę, że w Etoto czy LvBET można zyskać na start kilka razy więcej!

Co trzeba zrobić, by skorzystać z oferty powitalnej PZBuk? Przede wszystkim – należy dokonać rejestracji na oficjalnej stronie tego bukmachera. Kolejnym krokiem jest dokonanie wpłaty na konto co najmniej 50 PLN. Ostatni krok to już wykorzystanie własnych środków i otrzymanie tych bonusowych. Poniżej przedstawiamy wam ten proces w formie nieco bardziej czytelnej.

bukmacher legalny pzbuk
bukmacher legalny pzbuk

PZBuk.pl oferta na start:

  • Zakładasz konto
  • Wpłacasz 50 PLN lub więcej
  • Grasz za swoją kasę w kuponie z kursem 2.00 lub wyższym
  • Wylogowujesz się z profilu
  • Logujesz się ponownie i zgarniasz 50 PLN ekstra!

Działający kod bonusowy PZBuk

Przy zakładaniu konta w PZBuk możemy w formularzu rejestracyjnym podać kod bonusowy. Nie do końca jest wyjaśnione, w jaki sposób można takie hasło pozyskać, ani też na co nam pozwala. Prawdopodobnie jest to na razie zapowiedź tego, co wkrótce będzie dostępne w PZBuk.

Staramy się uzyskać dla naszych Czytelników specjalny kod PZBuk, ale na razie nie możemy przedstawić efektów naszej pracy. Obiecujemy, że podamy wam działający kod promocyjny, kiedy już takowy będzie rzeczywiście dostępny!

Oczywiście, znajomość kodu nie jest wymagana do tego, by zarejestrować się w PZBuk i korzystać z jego oferty. To jedynie pewne urozmaicenie, które ma zachęcić potencjalnych graczy do założenia konta i wypróbowania tego, co znajduje się na stronie bukmachera.

pzbuk rejestracja
pzbuk rejestracja

PZBuk.pl opinie

O Polskich Zakładach Bukmacherskich, a także stronie PZBuk.pl, na ten moment trudno znaleźć sensowne komentarze w polskim internecie. Bukmacher jest dostępny od bardzo niedawna, a jego oferta wydaje się nie być gotowa w stu procentach.

Gracze na pewno żałują tego, że Cherry Online Polska nie zdecydowało się na to, by w naszym kraju ponownie pojawiła się strona ComeOn. Od początku istnienia PZBuk można przeczytać także sporo negatywnych komentarzy odnośnie wyglądu strony i słabo działającej wersji mobilnej.

Pewne rzeczy nowicjuszom powinno się jednak wybaczać. Na ten moment trudno stwierdzić, czy PZBuk.pl będzie stroną, która będzie w stanie konkurować z najlepszymi bukmacherami w naszym kraju. Na pewno nie jest to jeszcze do końca to, czego wielu się spodziewało. Pozostaje jednak mieć nadzieję, że wkrótce PZBuk do swojej oferty dołoży coś dodatkowego.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0