Każda nowo zarejestrowana osoba w PZBUK może liczyć na tak zwany darmowy zakład. Już teraz możesz sprawdzić, co to takiego jest i w jaki sposób to odebrać!

PZBUK darmowy zakład. 50 PLN na obstawianie - odbierasz?
PZBUK darmowy zakład. 50 PLN na obstawianie – odbierasz?

PZBUK premia na start

Legalny bukmacher PZBUK – podobnie jak inne branżowe firmy – ma dla nowych graczy premię. W jego przypadku nie jest to bonus powitalny bez depozytu czy premia za wpłatę. Mamy natomiast do wykorzystania Darmowy Zakład.

Aby otrzymać 50 PLN na obstawianie w PZBUK, musisz przede wszystkim dokonać rejestracji na stronie internetowej tej marki. Kolejnym krokiem jest postawienie kuponu za 50 PLN, w którym kurs nie będzie mniejszy niż 1.80.

Darmowy zakład jest dostępny tylko w przypadku stawiania pierwszego kuponu po rejestracji w PZBUK. Gracze nie może odebrać w ramach tej promocji więcej niż jednego bonusu online.

Bonus bez wpłaty PZBUK

Nie ma co ukrywać, że promocje PZBUK jeszcze nie należą do takich, które mogłyby konkurować z najlepszymi w branży. Czy to się zmieni za jakiś czas? Raczej trudno na ten temat gdybać, chociaż na pewno wielka rewolucja u tego buka się nie zapowiada.

Przypominamy, że PZBUK to legalny bukmacher w Polsce. Można grać u niego zgodnie z obowiązującym prawem, a do tego bezpiecznie i wygodnie.

Szukasz czegoś zupełnie innego? Zerknij na STS bonus bez depozytu, czyli najwyższą tego typu premię na rynku. Wystarczy założyć konto z kodem „BETONLINE„, by zgarnąć obiecany prezent!

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus w STS bez depozytu – Kod promocyjny: BETONLINE

Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0