Chciałbyś postawić na swoich faworytów na stronie bukmachera STS? Jak się pewnie już zorientowałeś, potrzebujesz do tego pieniędzy. Te – na szczęście – możesz dostać bez konieczności uszczuplania własnego konta!

Jak dostać pieniądze na obstawianie w STS?
Jak dostać pieniądze na obstawianie w STS?

Obstawianie w STS bez kasy

Bukmacher STS w swojej ofercie posiada bardzo wiele zakładów na popularne oraz nieco zapomniane dyscypliny sportowe. Nie ma drugiej takiej marki w naszym kraju, która mogłaby pochwalić się tak dużą ilością zarejestrowanych oraz aktywnych użytkowników.

Jeżeli do tej pory nie grałeś w STS, prawdopodobnie jeszcze nie wiesz, że możesz przy rejestracji konta bukmacherskiego wpisać specjalny STS kod promocyjny. Wystarczy podać słowo „BETONLINE” w odpowiedniej rubryce, by zgarnąć to, czego nie ma w standardowej ofercie.

Tak założysz konto z bonusem 29 złotych, ZOBACZ VIDEO:

Mowa tu dokładnie o 29 PLN bez depozytu, które można zdobyć za samo zapisanie się do bukmachera. Owszem, nie trzeba wpłacać nawet i złotówki. Niektórzy mogliby użyć stwierdzenia, iż jest to kasa za darmo!

Granie w STS przez internet

Oczywiście, nie musisz wierzyć nam na słowo. W każdej chwili do twojej dyspozycji jest STS biuro obsługi klienta, z którym można się skontaktować siedem dni w tygodniu przez dwadzieścia cztery godziny na dobę!

Darmowe środki na obstawianie można więc otrzymać i wcale nie jest to specjalnie trudne. Warto jednak mieć na uwadze, iż bonus opisywany w tym wpisie jest dostępny tylko dla nowych graczy, a więc nie mogą z niego skorzystać aktualni klienci bukmachera STS.

Masz już za sobą odebranie bonusu bez depozytu? Zerknij na premię za pierwszą wpłatę, dzięki której możesz dostać ekstra nawet 1000 PLN!

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus w STS bez depozytu – Kod promocyjny: BETONLINE

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0