Skoki narciarskie to najpopularniejsza dyscyplina sportów zimowych w naszym kraju. Czy podczas oglądania Kamila Stocha i reszty można wygrywać pieniądze? Tak, jest to jak najbardziej możliwe! Chcecie przekonać się, w jaki sposób?

Jak wygrywać pieniądze na skokach narciarskich?
Jak wygrywać pieniądze na skokach narciarskich?

Skoki narciarskie za sprawą Adama Małysza stały się u nas w Polsce bardzo popularne. Mimo że nasz król z Wisły już nie bierze udziału w zawodach, nadal konkursy w ramach Pucharu Świata przyciągają miliony telewidzów przed telewizory. Oczywiście, jest to zasługa Kamila Stocha i jego świetnych występów, ale wydaje się, że nie tylko.

Obstawianie skoków narciarskich 

Kibice z naszego kraju znają się na skokach jak mało kto. Na pewno oglądając zawody już nieraz mówiliście sobie pod nosem, że wiedzieliście kto wygra albo przewidzieliście, iż któryś z Polaków nie zakwalifikuje się do najlepszej trzydziestki.

Przysłowiowego „nosa” do skoków można wykorzystać do zarabiania pieniędzy i nie jest to żaden żart. Rzecz jasna, należy liczyć się z tym, że zakłady bukmacherskie na skoki to nie tylko wygrane, ale też i przegrane. W końcu nikt z nas nie jest nieomylny, a wpadki zdarzają się nawet wspomnianemu już Stochowi.

Zakłady na skoki narciarskie
Zakłady na skoki narciarskie

Jak typować skoki online?

Żeby typować wyniki konkursów w skokach narciarskich, wcale nie potrzebujemy wychodzić z domu. Punkty stacjonarne pomału odchodzą do lamusa, a w ich miejsce pojawia się internet!

Obstawianie skoków przez internet to świetna zabawa. Niezwykle popularne są zakłady live, które pozwalają nam na grę w trakcie konkursów. Dzięki temu możemy typować, jak pójdzie konkretnemu zawodnikowi, a nawet czy ze względu na warunki pogodowe odbędą się obie serie.

Możliwości, jakie niesiecie za sobą typowanie skoków jest naprawdę wiele. Trzeba przy tym jednak pamiętać, że wymagane jest do tego konto konto u bukmachera internetowego. Gdzie najlepiej takie założyć i w jaki sposób się to odbywa?

Bukmacher online. Rejestracja krok po kroku

Po pierwsze, trzeba pamiętać o tym, że konto należy zakładać tylko u bukmachera, który posiada licencję na prowadzenie działalności w naszym kraju. Takie koncesje wydawane są przez Ministerstwo Finansów. Jeżeli nie jesteście pewni, który to legalny bukmacher, możecie rozwiać wszelkie wątpliwości, między innymi, w naszym portalu.

Obstawianie skoków narciarskich
Obstawianie skoków narciarskich

Rejestracja u bukmachera nie jest niczym skomplikowanym. W niektórych przypadkach możliwe jest, na przykład, skorzystanie z wyjątkowych ofert specjalnych. Firmy takie jak Fortuna czy Forbet przygotowują nawet dla graczy kod promocyjny, dzięki któremu można zdobywać środki na obstawianie od razu po założeniu konta!

Poniżej przedstawiamy wam instrukcję krok po kroku w sprawie dokonywania rejestracji u bukmachera!

  1. Wchodzimy na stronę wybranego przez nas bukmachera
  2. Klikamy „Załóż konto” lub coś tego rodzaju
  3. Wypełniamy formularz rejestracyjny
  4. Podajemy swoje prawdziwe dane i załączamy skan dokumentu tożsamości!
  5. Aktywujemy konto
  6. Jeżeli weryfikacja danych się powiedzie, możemy rozpocząć obstawianie!

Jak zarabiać na skokach narciarskich?

Nie istnieje skuteczna metoda obstawiania skoków narciarskich. Jeżeli jednak mamy jakąś tam wiedzę na ich temat i chcemy sprawdzić, czy rzeczywiście jest ona do czegoś przydatna, możemy w każdej chwili spróbować swoich sił w grze u bukmachera.

Biorąc pod uwagę, że rejestracja w zakładach bukmacherskich jest darmowa, tak naprawdę możemy stracić jedynie środki, jakie wpłacimy. A przecież nie jest powiedziane, że ostatecznie więcej zyskamy, niż utracimy!

Zarabianie na skokach to przede wszystkim polowanie na wysokie kursy, ale i nie tylko. Dobrą metodą jest granie na miejsca na podium. Jeżeli widzimy jakiś potencjał w młodym skoczku, możemy to w łatwy sposób wykorzystać.

Kursy na PŚ 2018/19
Kursy na PŚ 2018/19

Granie na niespodzianki to także dobra metoda na początek sezonu Pucharu Świata. Jeżeli młodziutki skoczek zaczyna dobrze sobie radzić podczas inauguracji, możemy zaryzykować i zagrać na to, że zajmie miejsce w czołówce na koniec sezonu. Tego typu zakłady potrafią być naprawdę opłacalne!

Obstawianie skoków drużynowych

Każdy bukmacher w swojej ofercie posiada nie tylko zakłady na skoki indywidualne, ale również na konkursy drużynowe. Gra na tego typu rywalizacje jest bardzo popularna wśród typerów. Jak pewnie się domyślacie, nie dzieje się tak bez powodu!

Jeżeli zainteresował was temat obstawiania, pamiętajcie, by odwiedzać naszą stronę i sprawdzać bieżąco informacje dotyczące rynku bukmacherskiego w Polsce! Piszemy o promocjach, bonusach specjalnych i nie tylko!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Sokolnicza 5 lok. 19, 53-676 Wrocław (KRS:0000573383) – zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0