W mediach branżowych pojawiła się informacja o kolejnym polskim portalu do obstawiania. Czy nowy bukmacher z licencją to MR BET?

Nowy bukmacher z licencją to MR BET?
Nowy bukmacher z licencją to MR BET?

Dopiero co informowaliśmy was o pojawieniu się w naszym kraju takich marek jak BetFan czy eWinner, a tymczasem szykuje nam się kolejny debiut w branży. Niestety, na ten moment nie wiadomo, kiedy dokładnie miałoby to nastąpić.

Co wiadomo o Mr Bet?

W internecie pojawiły się już pierwsze informacje na temat MR BET. Niewiele jeszcze wiadomo – siedziba w Cieszynie, branża bukmacherska i kobieta na stanowisku prezesa zarządu. W skrócie to w zasadzie tyle.

Oczywiście, jeszcze za wcześnie, by podać wam MR BET kod bonusowy czy też napisać nieco więcej o samej stronie. Trudno powiedzieć, w jakim miesiącu nowy bukmacher mógłby rozpocząć swoją działalność online i czy będzie starał się też o uzyskanie licencji na przyjmowanie zakładów w punktach.

Biorąc pod uwagę, że wkrótce startuje polska strona BetClic, nowy rok zapowiada się naprawdę dobrze! Kto wie, może wkrótce usłyszymy o kolejnych stronach do obstawiania meczów i to z polską licencją?

Jakie jest wasze zdanie na temat nowych firm bukmacherskich w Polsce? Czy uważacie, że taka ilość legalnych buków to dobra wiadomość, czy może wręcz przeciwnie?


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0