Bukmacher Betsafe Polska jest w Polsce legalny czy też nie? Zobacz, czy Ministerstwo Finansów wydało zgodę tej firmie – możesz grać u niej zgodnie z przepisami, a może wręcz przeciwnie?

Betsafe Polska licencja. Legalny czy nie - co na to Ministerstwo Finansów?
Betsafe Polska licencja. Legalny czy nie – co na to Ministerstwo Finansów?

Betsafe w Polsce. Legalny czy nie?

Ustawa hazardowa w Polsce jasno daje do zrozumienia, że tylko i wyłącznie strony z licencją mogą przyjmować zakłady wzajemne przez internet. Tymczasem nie trudno jest wejść na stronę Betsafe Polska i sprawdź jej aktualną ofertę.

Już teraz przestrzegamy – opisywany przez nas bukmacher nie jest w Polsce legalny. Ministerstwo Finansów nie wydało licencji firmie Betsafe, a co za tym idzie gra u niej jest niezgodna z przepisami i naraża nas na konsekwencje prawne.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus w STS bez depozytu – Kod promocyjny: BETONLINE

Betsafe46 i inne to nielegalne strony!

Do marek z licencją zaliczyć można, między innymi, STS. Ten najpopularniejszy buk w Polsce umożliwia grę bez żadnych problemów i to zarówno online, jak i w punktach naziemnych.

Jeżeli chcesz grać na stronie, która podobnie jak Betsafe, pozwala na obstawianie wielu dyscyplin, posiada nowoczesny interfejs i daje okazję do gry przez telefon, na pewno nie będziesz miał problemów ze znalezieniem dla siebie odpowiedniej strony z odpowiednimi zezwoleniami.

Ostatnio podobnie jak Betsafe działa również Unibet Polska. Ta strona także nie jest legalna, a mimo to do dzisiaj można na niej założyć konto z naszego kraju i obstawiać mecze!

Pamiętaj – graj tylko u bukmacherów z licencją. Stawienie na zagranicznych stronach tylko naraża cię na nieprzyjemności, a także może sprawić, że stracisz wszystkie pieniądze, które miałeś przeznaczone na obstawianie!

fortuna bonus powitalny za darmo
fortuna bonus powitalny za darmo

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0