U jakiego bukmachera znajdziecie ofertę na zakłady na walki podczas gali FAME MMA 3? Jeżeli szukacie informacji na ten temat, trafiliście w dobre miejsce!

Obstawianie FAME MMA 3 online
Obstawianie FAME MMA 3 online

Obstawianie FAME MMA

MMA staje się w Polsce coraz popularniejsze, a więc trudno się dziwić, że wielu organizatorów szuka sposobów na zarobek. Po KSW przyszła pora na FAME MMA, imprezę, w której publiczność ogląda tylko i wyłącznie freak fighty!

Kibice szukają już informacji na temat tego, kiedy FAME MMA 3 się odbędzie. Wiadomo już, że będzie to dokładnie 30 marca 2019 roku. Wydarzenie rozegrane zostanie w Łodzi, a dokładniej w Atlas Arenie.

sts freebet 27 pln
Darmowy bonus w STS bez depozytu – Kod: BETONLINE
I KONFERENCJA FAME MMA 3

BYŁ OGIEŃ‼️🔥🔥🔥 I BYŁY DYMY‼️🥊🥊🥊I KONFERENCJA FAME MMA 3 za nami. Razem z Kruszwil pobiliśmy rekord oglądalności polskiego YouTube'a. 200.000 WIDZÓW LIVE‼️ Nie obyło się bez dymów. Poznaliśmy przeciwniczkę Marty Linkiewicz, znamy już wszystkie walki i wiemy, że 30 marca będzie gorąco‼️Musicie tam być ➡️ https://famemma.ticketos.plPPV rusza już 4 marca ♥️

Publiée par FAME MMA sur Dimanche 24 février 2019

Zakłady bukmacherskie FAME MMA 3

Jeżeli nic się nie zmieni, galę FAME MMA 3 prawdopodobnie będzie sponsorował bukmachera LvBET. Co za tym idzie, to właśnie u niego będzie można zawierać zakłady na walki, jakie odbędą się podczas imprezy.

Na ten moment obstawianie FAME MMA 3 jeszcze nie jest dostępne. Pierwsze kursy powinny pojawić się na około tydzień przed zaplanowanym startem eventu.

Podobnie jak miało to miejsce w przypadku wcześniejszych gal FAME MMA, bukmacher LV BET zorganizuje prawdopodobnie specjalne promocje bukmacherskie.

FAME MMA 2019. Kto walczy?

Kogo będziemy mogli obejrzeć w akcji podczas następnego FAME MMA 3? Niektóre źródła uważały, że jednym z hitów gali będzie walka z udziałem Roberta Burneiki. To jednak okazało się nieprawdą, ale znalazło się za to wiele innych ciekawych zestawień. Karta walk FAME MMA 3 wygląda następująco:

  • Kamil Hassan “Hassan” vs. Maksymilian Wiewiórka “Wiewiór”
  • Łukasz Langowski “Boy Flash” vs. Marcin Wójcik “Mnich Terminator”
  • Krystian Wilczak “Krycha” vs. Bartek Brzeziński “Ruby”
  • Dawid Ambroziak “Ambro” vs. Kasjusz Życiński “Don Kasjo”
  • Filip Marcinek “Filipek” vs. Patryk Karaś “Ryba”
  • Piotr Witczak “Bonus BGC” vs. Szymon Wrzesień “Taxi Złotówa”
  • Marta Linkiewicz “LinkiMaster” vs. Monika Godlewska “Esmeralda”
  • Dawid Malczyński vs. Amadeusz Roślik “Ferrari”
  • Szymon Kasprzyk “Isamu” vs. Daniel Pawlak “DeejayPallaside”

Gala FAME MMA 3 obstawianie na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Obstawianie FAME MMA 3 online
3.3 (66.4%) 100 votes